Práce DISPEČER ZIMNÍ ÚDRŽBY Liberec

Práce v ČR

DISPEČER ZIMNÍ ÚDRŽBY

Silnice LK a.s. IČ:28746503
Liberec, Liberec, České mládeže, 1247, 460 06
Ing. Martina Dufková
Směnnost: Turnusové služby, Mzda (min-max): 145 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-11-01
Kontakty: +420 602 129 843 martina.dufkova@silnicelk.cz
Náplň práce: - řídí činnost cestmistrovství mimo pracovní dobu - vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby - odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období na oblasti Liberec - vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska - sleduje vývoj a předpovědi počasí - zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby - řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací - zajišťuje dispečersko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci - soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby Požadujeme: - SOU/SŠ - praxe na pozici dispečera výhodou - dobrou znalost oblasti Liberec a okolí - výborné komunikační dovednosti podmínkou - odolnost vůči stresu - časová flexibilita - samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost - výborné organizační schopnosti - ŘP sk. B - uživatelská znalost MS Office, internet Nabízíme: - pracovní poměr od 1. 11. 2017 do 31. 3. 2017 - práce pouze o víkendu nebo ve svátek 12h - zajímavé platové ohodnocení - místo výkonu práce: České mládeže 1247/30, 460 06 Liberec 6

Dopravní dispečeři - Administrativa