Práce Účetní - asistent daňového poradce Liberec

Práce v ČR

Účetní - asistent daňového poradce

IČ:0
Liberec, Liberec, , 0,

Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2017-11-01
Kontakty:
Náplň práce: vedení účetnictví a daňové evidence klientů kanceláře daňového poradce zpracování přiznání k DPH, k dani z příjmů, k dani silniční a k majetkovým daním zpracování podkladů a analýz z účetní evidence zajištění komunikace s finančními úřady poskytování poradenství klientům kanceláře daňového poradce Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy znalost práce na PC – word, excel samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost praxe v oboru výhodou alespoň základní znalost AJ nebo NJ Nabízíme: flexibilní pracovní dobu motivační finanční ohodnocení odborné vedení a podporu zodpovědnou a zajímavou práci 5 týdnů dovolené zaměstnanecké benefity Nástupní mzda bude po zapracování zvýšena v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích. Po dobu zaměstnání v naší daňové kanceláři nesmí být vykonávána stejná nebo obdobná činnost na základě živnostenského oprávnění

Účetní všeobecní - Administrativa