Práce TECHNOLOG GRAFIK České Budějovice

Práce v ČR

TECHNOLOG GRAFIK

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. IČ:26055996
České Budějovice, České Budějovice, F. A. Gerstnera, 21, 370 01
Vendula Blažková
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-12
Kontakty: +420 389 000 480 blazkova@koh-i-noor.cz
Náplň práce: příprava a úprava grafických podkladů pro tisk, příprava grafických podkladů pro laser a UV tisk, spolupráce s výrobou na realizaci speciálních potisků, návrhy grafických motivů, spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek pro potištěné výrobky Pracovní doba: 1 směna Pracovní poměr: doba určitá 1 rok, po zapracování možno prodloužit Mzdové ohodnocení : 20 000,- Kč Vzdělání: SŠ (vhodné i pro absolventy) Požadavky : znalosti práce grafika v programech Corel Draw, Photoshop, Adobe - Illustrator, InDesign, kreativní myšlení, znalosti základních technik tisku Zaměstnavatel: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. F. A. Gerstnera 21/3 370 01 České Budějovice Důležité: Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: blazkova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 480 - V. Blažková

Strojírenští technici technologové, normovači - Výroba a provoz