Práce SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ České Budějovice

Práce v ČR

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Groz-Beckert Czech s.r.o. IČ:25179811
České Budějovice, České Budějovice, U Sirkárny, 739, 370 04
Kateřina Mgr. Šítalová
Směnnost: Dělené směny, Mzda (min-max): 22920 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-12
Kontakty: +420 387 016 347 katerina.sitalova@groz-beckert.com
Náplň práce: práce na CNC strojích (lis, frézka), programování Sinumerik 810, 840D, seřizování frézovacího automatu, obsluha stroje, směnný provoz, práce v riziku hluku Požadavky na uchazeče: SOU strojírenský obor, znalost programování na CNC strojích, praxe ve strojírenském oboru, znalosti v oboru seřizování strojů, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita Nabízíme: plat 22.920 Kč + 16% prémie Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.) Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti Nástup možný ihned Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete svůj doprovodný dopis a strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu: Groz-Beckert Czech s.r.o. Mgr. Kateřina Šítalová U Sirkárny 739/3 370 41 České Budějovice katerina.sitalova@groz-beckert.com tel: 387 016 347

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Výroba a provoz