Práce Frézař na konvenčních strojích Zlín

Práce v ČR

Frézař na konvenčních strojích

MEVI-CZ s.r.o. IČ:25522671
Zlín, Zlín, Hlavničkovo nábřeží, 5664, 760 01
Mgr. Sabina Šišková
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 24000 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: sabina.siskova@mevi.cz
Náplň práce: Náplň práce: výroba strojních součástí dle výkresové dokumentace -kusová a malosériová výroba Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nutné, praxe výhodou Výhody: stravenky 105 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu do zaměstnání, délka dovolené nad 20 dnů dle odpracované doby u firmy, zdarma občerstvení na pracovišti, placená přestávka na odpolední směně, zvýhodněné sazby za práci přesčas o víkendu, roční odměny, 2x ročně společenská akce, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - Výroba a provoz