Práce PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU Liberec

Práce v ČR

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
ACL Automotive s.r.o. IČ:27304078
Liberec, Liberec, Newtonova, 596, 463 12
Veronika Wolf
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-11
Kontakty: +420 603 500 481 v.wolf@acl-automotive.com
Náplň práce: - pravidelný úklid výrobních prostor - lisování odpadu - podpůrné činnost skladu - fyzicky náročná práce Požadujeme: schopnost týmové práce, časovou flexibilitu a základní práci s PC. Nabízíme silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci, práci ve stabilním kolektivu, smlouvu na dobu určitou, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky a další benefity. Nástup možný ihned! V případě dalších dotazů, či bližších informací kontaktujte pí. Wolf.

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - Výroba a provoz