Práce Technik TPV Zlín

Práce v ČR

Technik TPV

Technik TPV
TNS SERVIS, s. r. o. IČ:29181241
Zlín, Slušovice, K Teplinám, 619, 763 15
Personální oddělení
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 25000 - 35000
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: +420 573 034 671,733 734 346 personalni@tnsservis.cz
Pracovní náplň: - návrh technologie pro zajištění nové výroby - projektové řízení - řešení technické specifikace - zařízení a výkresové dokumentace, výběr dodavatele, zkušební provoz a předání zařízení do výroby - tvorba a udržování FMEA - zvyšování efektivity a produktivity stávajících výrobních zařízení, zlepšování ergonomie pracoviště - příprava a aktualizace technické dokumentace pro výrobu (technologické postupy, layouty, návody k obsluze strojů) - dodržování systému jakosti - spolupráce s ostatními odbornými útvary - školení pracovníků obsluhy zařízení Očekáváme: SŠ/VŠ technického směru orientace v technické dokumentaci samostatné a technické uvažování znalost NJ / AJ pro čtení technické dokumentace, komunikativní znalost jazyka výhodou znalost FMEA - výhodou, Flow chart, Process control znalost MS Office, zejména Excel a tvorba prezentací v PowerPoint komunikační a organizační schopnosti Zaměstnanecké výhody: profesní seberealizaci a stabilní zaměstnání v české společnosti působící více než 25 let na trhu příjemné pracovní prostřední a tým spolupracovníků odpovídající finanční ohodnocení s podílem na hospodaření společnosti (podíl 13. a 14. platu) benefitní program: volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní stravování odborné a jazykové vzdělávání pružnou pracovní dobu na hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce ve Slušovicích Kontaktujte emailem nebo telefonicky 7 -15 hod.

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - Výroba a provoz