Práce ODBORNÝ ASISTENT INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE - EKONOM Liberec

Práce v ČR

ODBORNÝ ASISTENT INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE - EKONOM

KOPPA Group PWA, k.s. IČ:27289176
Liberec, Liberec, Mozartova, 679, 460 01
Mgr. Jitka Vlčková, personalista
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2017-12-01
Kontakty: grohova.vlckova@koppa.cz
Náplň práce: - vedení účetnictví dlužníků v konkurzu včetně zpracování mzdové a daňové agendy - komunikace se soudy a úřady - zpeněžování majetku dlužníků v insolvenci (soupis majetku, komunikace s věřiteli a dlužníky, z procesování prodeje, zajištění smluvní dokumentace k prodeji – různé typy smluv, návrh na vklad do katastru nemovitostí, zprávy o zpeněžení na soud) Požadavky na uchazeče: - vzdělání: vysokoškolské – ekonomické zaměření - práce s PC – dobrá znalost MS Office, Outlook, práce s internetem - řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič - praktická znalost podvojného účetnictví, výhodou znalost účetního programu Pohoda - zkušenosti s vyplňováním daňových přiznání - komunikativnost - zodpovědnost - samostatnost - flexibilita

Sekretáři (všeobecní) - Administrativa