Práce ASISTENT/KA INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE Liberec

Práce v ČR

ASISTENT/KA INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
KOPPA Group PWA, k.s. IČ:27289176
Liberec, Liberec, Mozartova, 679, 460 01
Mgr. Jitka Vlčková, personalista
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2017-12-01
Kontakty: grohova.vlckova@koppa.cz
Náplň práce: - správa došlé a odchozí pošty - archivace dokumentů včetně jejich roztřídění - zajištění chodu kanceláře - administrativa spojená s insolvenčním řízením – zapsání nového dlužníka do exel. tabulky, programu IR-IS, založení nového šanonu včetně pojmenování, žádosti o sdělení bankovního spojení věřitelům/exekutorům, atd., evidence ukončených ins., sjednání pojištění majetku, archivačních spisoven, příprava podkladů pro výjezdy k převzetí majetku - inzerce majetku k prodeji, komunikace se zájemci - likvidace společností Požadavky na uchazeče: - vzdělání: min. středoškolské (právní / ekonomické zaměření výhodou) - dobrá znalost MS Office, Outlook, práce s internetem - organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost - řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič - komunikativnost - zodpovědnost - samostatnost - flexibilita

Sekretáři (všeobecní) - Administrativa