Práce Hlavní město Praha

Práce v ČR

VIG Majordomus s.r.o. IČ:28521978
Hlavní město Praha, Praha, V kapslovně, 2767, 130 00
Patera Michal
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 15000 - 19000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-15
Kontakty: +420 723 682 675 michal.patera@vigmajordomus.cz
Náplň práce: -zajišťování chodu recepce budovy v pracovních dnech 20:00-8:00 hod. (12 hod. noc), víkendy a svátky 24 hod. (12 hod. den/noc), -kontrola budovy a uzavření oken, nastavení teploty klimatizace, stav aquamatů,a kuchyněk, kontrola CCTV, -příjem, evidence a výdej pošty, příprava kontejnerů s odpadem k odvozu, -zajišťování neodkladných požadavků na kanc. práce (tisk, kopírování, skartace), -práce na PC v syst. UU (provádí se zácvik) Požadavky: - čistý výpis z RT, - spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, Osvědčení k práci v bezpečnostní oblasti - výhodou, - základní práce na PC - podmínkou (znalost textového a tab. procesoru, práce s internetem), - základní znalost AJ - podmínkou -OZP se schopností docházení do práce a vykonávání pochůzek v objektu Finanční ohodnocení: - smluvní vztah: plný nebo zkrácený úvazek na dobu neurčitou, 100 Kč/hod. + příplatky dle platného zákona

Pracovníci ostrahy, strážní - Obrana a ochrana