Práce Samostatný odborný ekonom Zlín

Práce v ČR

Samostatný odborný ekonom

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Metalšrot Tlumačov, a. s. IČ:46901094
Zlín, Tlumačov, Mánesova, 510, 763 62
Ing. Petra Janišová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-18
Kontakty: metalsrot@metalsrot.cz
Náplň práce: Vystavování a evidence faktur přijatých a vydaných, vedení pokladny, příprava pokladů pro DPH a kontrolní hlášení, tvorba statistických výkazů, evidence skladu. Požadavky: znalost podvojného účetnictví, spolehlivost, samostatnost a schopnost učit se, praxe v oboru výhodou, uživatelská znalost PC (operační systém Windows, Word, Excel), znalost účetního programu HELIOS výhodou. Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, obědy, stravenky Kontaktujte emailem.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - Administrativa