Práce OBCHODNÍ REFERENT Liberec

Práce v ČR

OBCHODNÍ REFERENT

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
BUSCH VÝROBA CZ s.r.o. IČ:26979012
Liberec, Liberec, Bánskobystrická, 114, 460 08
Mgr. Zuzana Popovičová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-11
Kontakty: +420 487 070 285,774 287 533 zuzana.popovicova@buschvyroba.cz
Náplň práce: - Příjem poptávek od zákazníků - Tvorba cenové nabídky, vložení nabídky do ERP systému a komunikace se zákazníkem - Spolupráce s výrobou při tvorbě dodacích termínů pro zákazníky - Proaktivní prodej - sledování spokojenosti zákazníka a vyhodnocení měsíčních poptávek, stížností, nabídek - Tvorba faktur - Tvorba ceníků pro hotové výrobky a náhradní díly - Měsíční reporting - Práce dle ISO 9001 Požadujeme: - SŠ/VŠ technického zaměření - Znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná!!! - Znalost německého jazyka výhodou - Zkušenosti s technickým prodejem min. 3 roky - Schopnost pracovat v týmu - Dobré komunikační znalosti - Pocit zodpovědnosti, důvěryhodnost a dobré pracovní nasazení, proaktivní přístup v jednání se zákazníkem ve skupině - Znalost práce s řídicím systémem BAAN, SAP nebo jiným výhodou Nabízíme: - Možnost seberealizace a profesního růstu - Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím - Zajímavé finanční ohodnocení (cca 20000-40000,- Kč dle splněných požadavků a odborných zkušeností) - Práce vhodná i pro absolventy - Nástup možný ihned Informace: Mgr. Zuzana Popovičová: 774 287 533, 482 710 520 e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch