Práce VÝROBCE BROUŠENÝCH KAMENŮ - OBSLUHA LINKY Liberec

Práce v ČR

VÝROBCE BROUŠENÝCH KAMENŮ - OBSLUHA LINKY

PRECIOSA, a.s. IČ:12556
Liberec, Liberec, Sklářská, 119, 463 12
Petra Stolínová
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 17200 - 18600
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-08
Kontakty: +420 488 114 233 petra.stolinova@preciosa.com
Náplň práce: * vylamování na vylamovacím stroji * ruční sklepávání výrobků z folie * drbání sukní - ruční i strojní * obsluha similizační linky Požadujeme: * vzdělání SO, ÚSO * schopnost samostatné práce i práce v kolektivu * komunikativnost * schopnost práce ve třísměnném provozu * odpovědný přístup k práci * ochota se učit novým věcem Nabízíme: * dobré platové podmínky * kvalitní zaškolení a profesní rozvoj * zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad vaší kvalifikace na danou pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona 179/2006 Sb. Kontakt: PRECIOSA, a.s. Petra Stolínová tel.: 488 114 233 email: petra.stolinova@preciosa.com

Výrobci bižuterie - Výroba a provoz