Práce Systémový inženýr/ka Pardubice

Práce v ČR

Systémový inženýr/ka

Foxconn 4Tech s.r.o. IČ:4352416
Pardubice, Pardubice, U Zámečku, 27, 530 03
Ing. Martina Yilmaz
Vhodné pro: Vyšší odborné
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: myilmaz3@foxconn.cz
Náplň práce: Navržení optimální metody sběru dat a jejich využití v řídících systémech výrobních celků Následně návrh architektury výrobních systémů a jeho integraci u zákazníka Práce v interdisciplnárním týmu ( vývojáři, procesní analytici, mechatronici) Požadujeme: analytické schopnosti přehled v IT (jde o řešení zahrnující integraci HW, IoT, ...) Aj na komunikativní úrovni Co nabídneme: Práci s nejnovějšími technologiemi, 5 týdnů dovolené dotované jídlo, flexibilní pracovní dobu, firemní posilovnu, výhodné volání i pro tvoji rodinu a další...Multisport, penzijko.... Informace o pozici

Systémoví analytici - Informační technologie