Práce NC Horizontkář Plzeň-město

Práce v ČR

NC Horizontkář

Molins, s.r.o. IČ:25247875
Plzeň-město, Plzeň, Korandova, 2883, 301 00
Mgr. Radka Lišková, personalista
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 30000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: +420 378 080 313 r.liskova@molins.cz
Popis pozice: Obrábění dílů na horizontce (WHF10 a WHQ13). Příprava nástrojů, korekce programů a upínání dílů, vč.jejich vyrovnání. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu, ale relativně se v období opakující. Obrábí se široká škála materiálů vč.odlitků. (Výpalky, litina, nerezy, svařence, plasty). Příprava až pro 3-směnný provoz. Požadujeme: " vyučení ve strojírenském oboru " PRAXE na horizontce podmínkou " znalost programování v systému HEIDENHAIN 375-530 - samoprogramování " čtení výkresové dokumentace " znalost měření " zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost " znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Výroba a provoz