Práce SPECIALISTA DÁVEK PNP A DOZP Liberec

Práce v ČR

SPECIALISTA DÁVEK PNP A DOZP

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Úřad práce České republiky IČ:72496991
Liberec, Frýdlant, Železná, 824, 464 01
Bc. Renata Šolcová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-29
Kontakty: renata.solcova@lb.mpsv.cz
Hlavní náplň činnosti: - rozhodování o dávkách příspěvek na péči, dávkách pro osoby se zdravotním postižením - účast při sociálním šetření v přirozeném prostředí žadatele Kvalifikační a další požadavky: - vzdělání min. střední s maturitou - výhodou znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád - výhodou orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 329/2011Sb., dávky pro osoby se zdravotním postižením - velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office - schopnost sociálního kontaktu a komunikace - odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži - dobrá znalost českého jazyka - samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa - svéprávnost a občanská bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) Pracovní podmínky: - platové zařazení v 8. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy - plný pracovní úvazek - pružná pracovní doba - předpokládaný nástup 29. 9. 2017, případně dle dohody - pracovní poměr na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené státní zaměstnankyně Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 20. 9. 2017 včetně na e-mailovou adresu: renata.solcova@lb.mpsv.cz. Do předmětu emailu uvede "VŘ - Specialista dávek PnP a DOZP" Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek - Administrativa