Práce PRACOVNÍK PRO LEPENÍ A ÚDRŽBU REKLAMNÍCH PLOCH České Budějovice

Práce v ČR

PRACOVNÍK PRO LEPENÍ A ÚDRŽBU REKLAMNÍCH PLOCH

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
EUROBILLBOARD s.r.o. IČ:28062141
České Budějovice, České Budějovice, Jírovcova, 2830, 370 04
Ing. Veronika Feiglová
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 25000 - 0
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2017-09-08
Kontakty: marketing@eurobillboard.cz
Náplň práce: lepení a údržba reklamních ploch a další dle potřeb společnosti, místo výkonu práce jsou České Budějovice Měsíční mzda 25000 Kč + odměny, upřesnění mzdy při osobním jednání Požadavky: řidičský průkaz sk. B, fyzická zdatnost, bezúhonnost, poctivost, pracovitost, časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - Obchod a cestovní ruch