Práce Psycholog/terapeut Jihlava

Práce v ČR

Psycholog/terapeut

Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. IČ:25918974
Jihlava, Jihlava, Štefánikovo náměstí, 1972, 586 01
PaedDr. Pavel Tvrdík
Vhodné pro: Vysokoškolské
Nástup od: 2017-09-11
Kontakty: +420 602 405 484 pavel.tvrdik@pestalozzi.cz
Náplň: práce s lidmi v akutní krizi; krizová intervence; diagnostika a terapie dětí i dospělých; řešení vztahových a výchovných problémů; práce s depresí, úzkostmi, poruchami chování, s dětmi týranými, zanedbávanými a zneužívanými; Požadujeme: práce se specifiky cílové skupiny od batolat po seniory; znalost diagnostických metod: testy osobnosti, školních dovedností, rodinných interakcí, projektivní metody, diferenciální diagnostika; psychoterapeutické dovednosti, dovednost práce s krizí a traumatem Předem zaslat motivační dopis a životopis s přehledem kvalifikace, dalšího vzdělání a absolvovaných výcviků, absolvovaná praxe.

Osobní, rodinní a sociální psychologové - Zdravotnictví