Práce OPERÁTOR MONTÁŽE ŘEZAČEK Liberec

Práce v ČR

OPERÁTOR MONTÁŽE ŘEZAČEK

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
NOVUS Česko s.r.o. IČ:25427504
Liberec, Raspenava, , 191, 464 01
Žofie Sandtmann, personalistka
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: +420 601 159 016,482 360 306 z.sandtmann@novus.cz
Náplň práce: - ruční montáž a kontrola řezaček na papír - plnění kvalitativních i kvantitativních požadavků při výrobě řezaček - dodržování pracovních instrukcí - obsluha výrobních strojů a zařízení Očekáváme: - SOU vzdělání - spolehlivost, flexibilitu, důslednost, pracovitost Nabízíme: - zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti - odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy) - finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem - zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění... - smlouvu na hlavní pracovní poměr - práci ve dvousměnném provozu

Montážní dělníci výrobků a zařízení - Výroba a provoz