Práce MISTR ÚDRŽBY Liberec

Práce v ČR

MISTR ÚDRŽBY

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
TEMPERATIOR s.r.o. IČ:27881369
Liberec, Liberec, Kociánova, 453, 460 06
Ing. Jolana Vrbová
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 30000 - 35000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-08
Kontakty: info@temperatior.cz
Náplň práce: - komplexní řízení prací interní údržby v chemickém závodě - zajištění realizace plánovaných prací včetně aktuálních oprav - určování priorit - řešení aktuálních havárií ve výrobě - plánování údržby, oprav a investic - zodpovědnost za údržbu strojů a zařízení v rámci své působnosti - stanovování postupů oprav a preventivních prohlídek - zkušenosti s vedením týmu - přímé řízení 10 zaměstnanců - plánování směn, řešení případné absence zaměstnanců Požadujeme: - SOU, SŠ vzdělání v technickém oboru - zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky - technické myšlení, organizační a řídící schopnosti - orientaci v problematice údržby strojů - ŘP skupiny B - znalost MS Office - oprávnění k řízení VZV a jeřábnické zkoušky výhodou - ochotu nárazově pracovat v rámci 2směnného provozu - časovou flexibilitu a aktivní přístup (pohotovosti) - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost - ochotu učit se novým věcem Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - práci v moderním výrobním podniku - profesní školení - možnost firemního ubytování - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, stravenky bez doplatku, lístky do bazénu,…) Požadovaný nástup: dle dohody Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@temperatior.cz

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - Výroba a provoz