Práce DĚLNÍK VÝROBNÍ LINKY Liberec

Práce v ČR

DĚLNÍK VÝROBNÍ LINKY

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. IČ:62063685
Liberec, Český Dub, Husova, 167, 463 43
Petra Košková
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 17000 - 0
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2017-09-08
Kontakty: +420 482 464 551 petra.koskova@electropoli.cz
Pracovní náplň: - práce v oddělení výroby: - navěšování a svěšování dílů - vizuální kontrola zboží Požadujeme: - ukončené základní vzdělání - fyzická zdatnost – zvedání břemen - manuální zručnost - dobrý zdravotní stav - spolehlivost Nabízíme: - zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti – již 20 let na trhu - odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu - svoz z Liberce a okolí zajištěn - zaměstnanecké benefity (závodní stravování, firemní svoz, vitaminy, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, příspěvky na sportovní a rehabilitační aktivity, 5 týdnů dovolené, atd…) Místo výkonu práce: Český Dub Pracovní režim: nepřetržitý (12hodinové směny) Požadovaný nástup: ihned Kontaktní osoba: Petra Košková - petra.koskova@electropoli.cz ; tel: 482 464 551

Manipulační dělníci ve výrobě - Výroba a provoz