Práce ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBÁŘ Liberec

Práce v ČR

ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBÁŘ

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
TEMPERATIOR s.r.o. IČ:27881369
Liberec, Liberec, Kociánova, 453, 460 06
Ing. Jolana Vrbová
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 22000 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-07
Kontakty: info@temperatior.cz
Náplň práce: - elektroúdržba výrobních linek a zodpovědnost za jejich technický stav - elektroúdržba nevýrobního zařízení závodu - běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba - základní mechanická údržba - mechanika, pneumatika, hydraulika - řešení aktuálních havárií ve výrobě Požadavky: - SOU, SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky praxe v oboru podmínkou - odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - min. § 6 - ŘP skupiny B - oprávnění k řízení VZV a jeřábnické zkoušky výhodou - dodržování BOZP a OŽP - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost - ochotu učit se novým věcem - časovou flexibilitu a aktivní přístup Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu - práci na směny (7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00) - práci v moderním výrobním podniku - perspektivu dalšího rozvoje - možnost firemního ubytování - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky bez doplatku…) Mzdové ohodnocení: - základní mzda od 22 000,- Kč dle praxe a zkušeností - měsíční prémie Požadovaný nástup: dohodou Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích. Kontaktní informace: info@temperatior.cz

Elektromechanici - Výroba a provoz