Práce SKLADNÍK - EXPEDICE Liberec

Práce v ČR

SKLADNÍK - EXPEDICE

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
ACL Automotive s.r.o. IČ:27304078
Liberec, Liberec, Newtonova, 596, 463 12
Veronika Wolf
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 21000 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-06
Kontakty: +420 603 500 481 v.wolf@acl-automotive.com
Náplň práce: - příprava dokumentů - příjem a výdej - příprava dodacích listů - příprava expedice - práce na PC - spolupráce s týmem skladníků - administrativní práce - práce v 2směnném provozu Požadujeme: - praxe v automotive výhodou - zkušenosti na VZV výhodou - znalost práce na počítači - schopnost pracovat v týmu - zodpovědný přístup Nabízíme: - práci na HPP s možností na dobu neurčitou - kompletní zaškolení a podporu - příspěvek na penzijní/životní pojištění - možnost kariérního růstu - příplatky za odpolední směnu - pracovní oblečení - stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu - příspěvky a prémie Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Úředníci ve skladech - Administrativa