Práce Montážní technik strojní. Zlín

Práce v ČR

Montážní technik strojní.

TEAZ s. r. o. IČ:26934213
Zlín, Otrokovice, tř. Tomáše Bati, 1658, 765 02
Ing. Luděk Kábrt
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: totkova@teaz.cz
Náplň práce: realizace a organizace montáže a oživování jednoúčelových strojů a zařízení - montáž pneumatických systémů jednoúčelových strojů, zabezpečování servisní činnosti, samostatné vedení realizace projektů jednoúčelových strojů, jejich systémů a zařízení Požadavky: vzdělání (SO, SŠ) technického směru, např. v oboru mechatronik, strojní zámečník, automechanik apod., znalost montážních postupů, kvalifikace nástrojař vítána, znalost obrábění, soustružení, vrtání, frézování vítána, kreativita, bezkonfliktnost, schopnost týmové práce, odpovědnost, znalost oboru automatizační techniky, řidičský průkaz B Výhody: stravenky, odborné školení, příspěvek na důchodové připojištění

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - Výroba a provoz