Práce MARKETINGOVÝ/Á REFERENT/KA Liberec

Práce v ČR

MARKETINGOVÝ/Á REFERENT/KA

BABYLON SERVIS, s.r.o. IČ:27272389
Liberec, Liberec, Nitranská, 415, 460 07
Martina Hujerová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-06
Kontakty: kariera@centrumbabylon.cz
NÁPLŇ PRÁCE: - online marketing, online propagace - správa webových stránek - správa sociálních sítí - newslettery - správa sociálních sítí a e-mailingu POŽADUJEME: - SŠ/VŠ - kreativní myšlení, systematický a proaktivní přístup - praktické zkušenosti s oblastmi PPC, RTB, inzercí v sociálních sítích a oblastí SEO - orientaci v oblasti webové analytiky - znalost NJ, AJ - řidičský průkaz sk. B - spolehlivost, samostatnost, odpovědnost NABÍZÍME: - hlavní pracovní poměr - nástup: IHNED - prostor pro vlastní iniciativu a kreativitu - mzdové podmínky: cca Kč 19.000,00 - 25.000,00 Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu - Obchod a cestovní ruch