Práce Operátor skladu Plzeň-město

Práce v ČR

Operátor skladu

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Molins, s.r.o. IČ:25247875
Plzeň-město, Plzeň, Korandova, 2883, 301 00
Mgr. Radka Lišková, personalista
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 30000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-11
Kontakty: +420 378 080 313 r.liskova@molins.cz
Popis pozice: - zaskladňování a vyskladňování strojních dílů z výroby i z nákupu - činnosti v expedici (balení dílů, příprava expedičních dokumentů) Požadujeme: - SŠ/vyučení - základní znalost práce na PC - znalost práce s IS výhodou - jeřábnické zkoušky výhodou - Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost Nabízíme: - Stabilní zázemí silné společnosti - 7,5 hodinová pracovní doba - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na dovolenou a vánoce - Příspěvek na penzijní fond a stravování - jazykové a firemní vzdělávání nástup dle dohody Platové ohodnocení: od 120,- Kč/hodina dle praxe

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Doprava