Práce Kuchaři Zlín

Práce v ČR

Kuchaři

Kuchaři
NADĚJE IČ:570931
Zlín, Zlín, Okružní, 5550, 760 05
Bc. Seidlová Marie
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-09-10
Kontakty: +420 778 443 873 mzdy.zlin@nadeje.cz
Náplň práce: zajišťování celodenní stravy v objemu cca 100 porcí, příprava teplé a studené kuchyně v domově pro seniory. Roznos jídel, mytí nádobí, příprava surovin, úklid kuchyně, úklid skladu potravin. Požadujeme vyučení v oboru gastro, praxi ve stravovacím provozu, znalost přípravy dietních jídel je vítána, dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz, čistý trestní rejstřík, sociální cítění, spolehlivost, svědomitost, kladný vztah k seniorům. Pracovní doba je nepravidelná. Provoz funguje PO-NE. Ranní směna 6,00-14,30; denní směna 6,00-18,30 práce i o sobotách a nedělích dle rozpisu. Možnost prodloužení smlouvy na delší dobu. Výhody: 5 dnů dovolené navíc, stravování na pracovišti.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Obchod a cestovní ruch