Práce Projektový manažer s angličtinou Zlín

Práce v ČR

Projektový manažer s angličtinou

ZELENKA Czech Republic s.r.o. IČ:27746364
Zlín, Zlín, Kvítková, 4703, 760 01
Mgr. Jana Pokorná
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-11
Kontakty: +420 773 048 001 jobs@zelenka.cz
Náplň práce: koordinace překladatelských projektů (péče o svěřené anglicky mluvící zákazníky, vyřizování cenových nabídek, koordinace průběhu zakázek, jednání s překladateli), spolupráce s obchodním týmem ohledně tvých zákazníků, práce s IS agentury a s překladatelským softwarem (zaškolíme tě). Požadavky: angličtinu na úrovni B2 až C1, umět si organizovat práci a stanovovat priority, týmového ducha, ladný vztah k práci na PC Nástup: listopad až prosinec 2017 Výhody: provize, stravenky, kurzy cizího jazyka, teambuildingy, jasná pravidla pro práci. Kvalitní zaškolení.

Pracovníci ve službách a prodeji -