Práce hlavní finanční účetní Pardubice

Práce v ČR

hlavní finanční účetní

Flex International s.r.o. IČ:25559834
Pardubice, Pardubice, Staročernská, 226, 530 02
Mgr. Alena Sedláková
Vhodné pro: Vyšší odborné
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: +420 466 685 722 alena.sedlakova@flex.com
Náplň práce: -příprava a zodpovědnost za měsíční konsolidaci finanč. výsledků -vytváření měsíčních a ročních uzávěrek -zodpovědnost za vnitropodnikové účetnictví a účtování podle české legislativy -příprava podkladů pro daně -příprava výkazů pro čsú -komunikace s fu a auditory -příprava podkladů a ad hoc analýzy pro vedení společnosti -odsouhlasení a porovnání lokálního účetního systému a us gaap -implementace změn v daňových a účetních zákonech do účetního systému společnosti Požadujeme: -VŠ či SŠ vzdělání ekonomického směru -minimálně 5 let praxe ve funkci hlavní či samostatné účetní (u SŠ min. 10 let praxe) -detailní znalost metodiky účtování v podvojném účetnictví a evidence majetku -znalost všech právních předpisů vztahujících se k účetnictví a daňové soustavě -přehled o DPH v rámci EU -zkušenosti s roční účetní závěrkou vč. výpočtu roční daně z příjmu -středně pokročilá znalost ANJ – komunikace se zahraničím -znalost PC -znalost SOX výhodou -analytické, statistické a logické myšlení -vysoké pracovní nasazení -dobré organizační a komunikační dovednosti Nabízíme: -mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi -náborový příspěvek 10 000 Kč -příspěvek na stravování -5 týdnů dovolené -zvýhodněný mobilní tarif -bonus k pracovnímu jubileu Nástup: ihned/dle dohody Pracovní smlouva: PP

Odborní účetní finanční a investiční - Administrativa