Práce Asistent/ka finančního oddělení Přerov

Práce v ČR

Asistent/ka finančního oddělení

International Logistic Gateway s.r.o. IČ:25892932
Přerov, Přerov, Seifertova, 2834, 750 02
Lydie Kabelová
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2017-11-01
Kontakty: lydie.kabelova@cz.ilg-group.com
Náplň práce: práce s databází (účetní program); příprava a realizace plateb, urgence pohledávek; příprava a účtování tuzemských/zahraničních služebních cest; komunikace se zahraničními partnery; ostatní administrativa a kancelářské práce; samostatná činnost v kolektivu Požadujeme: min. SŠ vzdělání; AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem (další jazyk výhodou); dobrou znalost MS Office; spolehlivost, pečlivost, samostatnost; výborné ústní i písemné vyjadřování; znalost účetnictví a praxe v oboru výhodou Nabízíme: zajímavou a motivující práci; příspěvek na stravování, firemní akce, školení; práci na dobu určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu v ČJ i AJ na e-mail:lydie.kabelova@cz.ilg-group.com

Účetní všeobecní - Administrativa