Práce KLEMPÍŘ/KA Písek

Práce v ČR

KLEMPÍŘ/KA

KLEMPÍŘ/KA
ZVVZ MACHINERY, a.s. IČ:28127625
Písek, Milevsko, Sažinova, 888, 399 01
Mgr. Šárka Nováková
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-08-10
Kontakty: +420 382 552 858 sarka.novakova@zvvz.cz
Náplň práce: Provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky " Obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí " Zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace " Spolupracuje s TPV na stanovení technologie výroby atypických tvarových dílů " Zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním Požadujeme: Střední odborné vzdělání Nabízíme: Zázemí stabilní a renomované společnosti " Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech " Týden dovolené navíc " Závodní stravování " Příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění

Klempíři (kromě stavebních) - Výroba a provoz