Práce SVÁŘEČ Písek

Práce v ČR

SVÁŘEČ

SVÁŘEČ
ZVVZ MACHINERY, a.s. IČ:28127625
Písek, Milevsko, Sažinova, 888, 399 01
Mgr. Šárka Nováková
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-04-06
Kontakty: +420 382 552 858 sarka.novakova@zvvz.cz
Náplň práce: stehování a svařování výrobků z kovových materiálů a jejich slitin obloukovým svařováním tavicí se elektrodou v aktivním plynu Požadujeme: střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, základní kurz - zk 135 1.1 pro svařování nelegovaných a nízkolegovaných ocelí v ochranné atmosféře plynu, úřední zkouška - en 287 - 1 pro svařování ocelí metodou 135 pbw 1.2 (černý materiál) Nabízíme: zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění - mzda od 20 000Kč; jednosměnný provoz; nástup dle dohody

Svářeči - Výroba a provoz