Zásady ochrany osobních údajů

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 

Webová stránka prace.chces.info, dále jen web či stránka neshromažďuje cíleně žádné osobní údaje bez vědomí návštěvníka. Nicméně web používá scripty třetích stran jako jsou statistiky návštěvností, kdy pro identifikaci unikátního návštěvníka se používá cookies, zaznamenává se IP adresa, rozlišení monitoru, i prohlížeč a operační systém. V podstatě tyto základní parametry používá takřka bez výjimky každá webová stránka, která používá jakýkoliv počítadlo či audit návštěvnosti. Tyto údaje nejsou dlouhodobě ukládány a nejsou spolu propojeny, každý parametr se používá zvlášť.

Jakékoliv údaje nikdy nebudou poskytnuty bez vašeho výslovného souhlasu třetím stranám ani zdarma ani za úplatu. Nikdy. Údaje můžou být však použity pro zlepšení stránek, navigace či obsahu. Za třetí strany však s principu ručit nelze a podmínky lze najít na jejich stránkách.

Pokud dojde k jakékoliv změně v politice ochrany soukromí, budou tyto změny v předstihu uveřejněny na této stránce. Vytvořeno: 31.5.2016, změněno: 31.5.2016