Volná místa v Trhových Svinech

práce v Trhových Svinech

práce

změnit kraj

Nové práce v Trhových Svinech

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE
DOPPLER CZ spol. s r.o.
České Budějovice, Trhové Sviny, Trocnovská, 70, 374 01
Od: 2018-11-02
Pracovní náplň: řešení zákaznických reklamací včetně agendy a fakturace, zajišťování činnosti recepce, rozdělování a příprava pošty, zadávání přeprav do internetového dodavatelského portálu - kontrola nákladů, objednávky materiálu a náhradních dílů Požadujeme: spolehlivost a flexibilitu, aktivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci, prozákaznický komunikativní přístup, znalost německého a anglického jazyka, velmi dobrou znalost práce na PC ( MS Outlook, Office - Word, Excel), odolnost vůči stresu, ŘP sk. B Nabízíme: zázemí stabilní firmy, možnost realizace a osobního růstu, 13. A 14. Plat, stravenky, týden dovolené navíc, finanční ohodnocení dle vlastní aktivity a pracovních výsledků, možnost jazykového vzdělávání a různých vzdělávacích programů Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, 13.a 14. plat Pracoviště Trhové Sviny, nástup možný ihned. Kontaktní osoba: Daniela Macková, telefon 386 301 611 - Volné místo č.#591222
SEŘIZOVAČ HYDRAULICKÝCH LISŮ
A. Schmied, s.r.o.
České Budějovice, Trhové Sviny, Husova, 1113, 374 01
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 24000 - 26000
Od: 2018-11-05
Náplň práce: seřizování hydraulických lisů ve výrobě Požadujeme: minimálně výuční list (technický obor) Zaměstnanecké výhody: 13. a 14.plat, další finanční prémie, podnikové stravování, jízdní výhody, naturální výhody, čisté a velmi moderní pracovní prostředí Zaměstnavatel si překe být kontaktován PO - PÁ v době od 7:00 - 15:00 hod., nebo e-mailem - Volné místo č.#579420
ŠVADLENA
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 14000 - 0
Od: 2018-08-23
Požadujeme: spolehlivost, dochvilnost, zručnost, pracovitost a ochotu učit se novým věcem Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti, jednosměnný provoz s možným prodloužením, stravenky/příspěvek na stravování, 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, délka pracovního poměru: na dobu určitou, Pracoviště Trhové Sviny, nástup možný ihned Kontaktní osoba: Daniela Macková, telefon 386 301 611, Životopisy prosím zasílejte na e-mail: Daniela.Mackova@doppler.cz - Volné místo č.#558641
ZEDNÍK
InStaPro s.r.o.
České Budějovice, Trhové Sviny, Nábřeží Svat. Čecha, 859, 374 01
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 13400 - 15000
Od: 2017-04-28
Místo výkonu práce: Nábřeží Svat. Čecha 859 Zednické práce převážně v Jihočeském kraji Znalost českého, ruského a ukrajinského jazyka výhodou, ŘP sk. B a E - Volné místo č.#333540

GAMA GROUP a.s.
České Budějovice, Trhové Sviny, Tovární, 560, 374 15
Od: 2017-02-06
ruční montáž - lepení, sestavování, balení výrobku z plastu, práce vsedě, doba určitá po dobu dlouhodobé nemoci stávajícího zaměstnance, možnost prodloužení - Volné místo č.#289776
Vedoucí technického útvaru
Od: 2017-02-01
Profesní životopisy se přijímají do výběrového řízení, které proběhne začátkem února 2017. - Volné místo č.#283731
ZEDNÍK - PŘIDAVAČ
Oleksandr Zakharov
České Budějovice, Trhové Sviny, Trocnovská, 278, 374 01
Od: 2016-02-10
Fyzická zdatnost, praxe výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost truhlářských prací, praxe s pokládáním dřevěných podlah (parkety), znalost RJ výhodou. Náplň práce: zednické práce, přidavač, pomocné práce na stavbě. Práce v rámci Jihočeského kraje (vlastní doprava). V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte schůzku nebo zašlete životopis na email. - Volné místo č.#94046