MAKRO Cash & Carry ČR

Kostelecké uzeniny, Česká pošta, ZEMAN maso-uzeniny, a. s., T-Mobile, BauMax, Albert, MAKRO Cash & Carry ČR, Opavia - LU, Unisad plus,

Rok založení: 1968

Počet zaměstnanců v ČR: 3000+

Počet poboček: 652

IČO: 26450691

DIČ: CZ26450691

Adresa: Jeremiášova 1249/7, Praha - Stodůlky, 15500

Oficiální stránka: www.makro.cz

MAKRO je obchodní řetězec pro živnostníky, jež je založen na principu samoobslužnosti a systému cash and carry, tedy zaplať a odvez. Makro se těší v České republice velké oblibě, o čemž svědčí i velké množství poboček. Pro nákup v tomto obchodě je nutné být vlastníkem živnostenského listu, nebo společnosti s jakoukoliv právní formou. Tyto dokumenty je nutné vzít při prvním nákupu do obchodu s sebou. Na jejich základě bude zákazníkovi vystavena zákaznická karta, díky které bude moci nový klient chodit do Makra nakupovat. Pro další nákupy již není živnostenské ani jiné oprávnění nutné, postačí zákaznická karta. Makro svým zákazníkům nabízí mimo nákupu i mnoho dalších služeb, mezi něž patří například Makro finanční služby, Makro distribuce, Makro čerpací stanice, Makro akademie a mnohé další. O nabídkách společnosti je možné se dočíst podrobněji zde makro.cz/o.

První obchod Makro byl otevřen v roce 1968 v Amsterdamu. V 70. a 80. letech 20. století se otevírají další pobočky po Evropě.

Volná místa: http://www.makro.cz/kariera

Výrobky, které firmu MAKRO Cash & Carry ČR charakterizují:

  • ARO
  • H-LINE
  • Horeca Select
  • Fine Life
  • Rioba
  • Sigma

MAKRO Cash & Carry ČR volná místa

RECEPČNÍ
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
Liberec, Liberec, Sportovní, 522, 463 12
Směny: Turnusové služby, Mzda (min-max): 14000 - 0
Od: 2016-06-16
znalost PC, odolnost vůči stresu, dobré komunikační schopnosti - každodenní komunikace se zákazníky zaslat životopis e-mailem: ahr13@makro.cz, více informací na tel. 485 381 532, 603 850 036

Asistent prodeje
Ústí nad Labem, Trmice, Žižkova, 3363, 400 01
Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 13000 - 16000
Od: 2016-10-01
Místo výkonu práce: Žižkova 3363/78, 400 01 Ústí nad Labem. Náplň práce: vybalování, vyskladňování a evidence toku zboží, kontakt se zákazníkem. Požadujeme: vyučení nebo i zakladní vzdělání. Nabízíme: mzdu 13 000 - 16 000,- Kč., příspěvek na stravování, nákupní karta, zvýhodněný telefonní tarif, vhodné i pro absolventy. Hlásit se osobně každé PO od 08:00 do 09:00 hod. u pí Habrychové, e-mailem i telefonicky každý den.

ŘIDIČ DODÁVKY
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 18000 - 0
Od: 2017-03-03
rozvoz zboží zákazníkům, nakládání a vykládání zboží, braní plateb od zákazníků, ŘP sk. B, zkušenosti s řízením dodávkového automobilu, spolehlivost, fyzická zdatnost, časová flexibilita, zaslat životopis e-mailem: ahr13@makro.cz, více informací na tel. 485 381 532, 603 850 036

Asistenti prodeje - oddělení nápoje
Zlín, Zlín, třída 3. května, 1198, 763 02
Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 13500 - 16000
Od: 2016-02-01
Náplň práce: doplňování zboží na oddělení nápoje Požadavky: flexibita, fyzická zdatnost Výhody: dovolená navíc, dotace na stravování, nákupní karty, sleva na PHM, dotace na volnočasové aktivity, zvýhodněné volání v síti T-MOBILE

Řidiči sk. "C"
Směny: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 20000 - 24000
Od: 2016-09-01
Náplň práce: rozvoz a vykládka zboží zákazníkovi, výběr plateb od zákazníků, příjem objednávek Výhody: dovolená navíc, dotace na stravování, nákupní karty, sleva na PHM Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

RECEPČNÍ
Směny: Turnusové služby, Mzda (min-max): 16000 - 0

Konsolidátor distribuce - skladníci
Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 17000 - 18000
Od: 2017-06-12
Náplň práce: kompletace objednávky dle požadavků zákazníků, konzultace se zákazníky možné náhrady chybějícího zboží, příprava zboží k odvozu Požadavky: alespoň vyučení, praxe není potřeba - rádi Vás zaučíme, časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost Jedná s o fyzickou páci ve směnném provozu, v noci i o víkendech a svátcích Výhody: dovolená navíc, dotace na stravování, nákupní karty, sleva na PHM, dotace na volnočasové aktivity, zvýhodněné volání v síti T-MOBILE

POKLADNÍ
Hradec Králové, Hradec Králové, Rovná, 181, 503 32
Směny: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 16000 - 18000
Od: 2016-04-10
POKLADNÍ - PP na dobu neurčitou; nástup možný ihned; dvousměnný provoz; jedná se o práci ve směnách a svátcích; od pondělí do neděle; práce ve stoje (možnost zkráceného úvazku) - Náplň práce: obsluhovat a pomáhat zákazníkovi vyložit zboží na pokladní pás; vážit zboží na pokladně; kontrolovat správnost účtovaného zboží (počet, obsah apod.); přebírat finanční hotovosti; asistovat zákazníkovi na samoobslužných pokladnách - Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání; nutnost dobré jazykové komunikace - Nabízíme: pravidelný měsíční příjem (výplata na začátku měsíce); smlouvu na dobu neurčitou od počátku; zázemí nadnárodní společnosti; kvalitní zaškolení a možnost profesního růstu; dotovanou stravu v místě pracoviště; nákupní karty pro zaměstnance (až 5 ks.); čerpání zaměstnaneckých benefitů formou kafeterie (volný čas, penzijní připojištění apod.); měsíční odměny; slevy na pohonné hmoty; zvýhodněné volání - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 603 850 171 (v době 08:00 - 16:00 h.), nebo na e-mail: ahr07@makro.cz (pí. Smítková)

RECEPČNÍ
Od: 2017-01-09