Kostelecké uzeniny

Kostelecké uzeniny, Česká pošta, ZEMAN maso-uzeniny, a. s., BauMax, Albert, Lídl, Opavia - LU, Globus, Škoda Auto,

Rok založení: 1917

Počet zaměstnanců v ČR: 1500+

IČO: 46900411

DIČ: CZ46900411

Oficiální stránka: www.kosteleckeuzeniny.cz

Společnost Kostelecké uzeniny je firma s dlouhou tradicí, jelikož byla založena již roku 1917. Až do dnešních dní si zachovává čelní postavení mezi společnostmi specializujícími se na výrobu uzenin a masných výrobků. Ačkoliv suroviny, z nichž jsou produkty vyráběny, se vyvíjejí, obdobně jako doba a lidské chutě, kvalita a poctivost zůstává. Již od samého počátku vzniku Kosteleckých uzenin má společnost stále stejné logo, což nebývá u mnoha konkurenčních firem pravidlem. Kostelecké uzeniny, jak již název napovídá, jsou společností, jež zpracovává různé druhy masa (hovězí, vepřové, kuřecí) a v mnoha podobách je nabízí k prodeji svým zákazníkům. Hovoříme o opracování masa a jeho přímému prodeji či výrobě salámů, párků a velkého množství různých druhů uzenin. Tyto produkty pak společnost Kostelecké uzeniny nabízí na pultech svých podnikových prodejen, nebo je dodává do bezpočtu obchodů, řeznictví a obchodních řetězců. Tato ryze česká společnost nabízí zaměstnání velkému počtu lidí, mezi nimiž jsou nejen šikovní řezníci, ale též zaměstnanci pracující u balicích pultů, kontroloři jakosti, sekretářky, provozní pracovníci, uklízečky a mnozí další. Tato společnost svým zaměstnancům nabízí celou řadu firemních benefitů, díky nimž jsou zaměstnanci spokojení a odvádí tak dobrou práci, což ocení jistě každý konzument. Mimo jiné také firma nabízí učňovské stipendijní programy. Bližší informace naleznete na www.kosteleckeuzeniny.cz/ucnovsky-stipendijni-program.html

společnost byla založena 6.12. roku 1917 jako Továrna na uzeniny a konservy s.r.o.
1.1.1928 změna dle usnesení valné hromady na akciovou společnost
1948 dochází ke znárodnění podniku
1992 privatizace společnosti, vznik akciové společnosti Kostelecké uzeniny
2010 fúze se společností Maso Planá

Volná místa: www.kosteleckeuzeniny.cz/zamestnani.html

Výrobky, které firmu Kostelecké uzeniny charakterizují:

  • Poctivě Kostelecky
  • Láďa Grileman
  • Snadné vaření
  • Český výběr
  • Steaky
  • Reserva
  • Javořické uzeniny
  • Sekané uzeniny
  • Měkké uzeniny
  • Šunky a speciality
  • Uzená masa
  • Trvanlivé tepelně opracované výrobky
  • Trvanlivé fermentované výrobky / s ušlechtilou plísní
  • Vařené výrobky
  • Sezónní sortiment – zabijačka
  • Konzervy

Nejznámější řadou kosteleckých uzenin jsou produkty PREMIUM. Zde najdeme populární produkty, jako je Křemešník, Čeřínek, Hermín a Kostelecký uherák.

  • Křemešník
  • Šunková klobása
  • Vídeňské párky
  • Tenké párky
  • Anglická krkovička
  • Špekáčky
  • Moravské uzené
  • Uzená šunka od kosti výběrová
  • Bůčková roláda
  • Česká šunka stadardní

Kostelecké uzeniny volná místa

KUCHAŘ/KA DO ZÁVODNÍ JÍDELNY
Kostelecké uzeniny a.s.
Most, Most, Skyřická, 1, 434 01
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 14700 - 0
Od: 2017-05-01
KUCHAŘ/KA DO ZÁVODNÍ JÍDELNY Příprava a vaření jídel (polévka + hlavní jídlo/denně pro cca 40-70 zaměstnanců), sestavení jídelníčku na týden dopředu, příjem zboží do kuchyně, výdej jídel, mytí nádobí, úklid kuchyně. Poždujeme praxi v oboru Zaměstnanecké výhody: Stravování, 25 dní dovolené, zvýhodněné zaměstnanecké balíčky, měs. odměny a jiné benefity Jedná se o zástup za nemoc. HLÁSIT SE: Bc. Šárka Tomešová tel.: 476 149 931 volat Po - Pá 8:00 - 15:00hod., email: sarka.tomesova@ku.cz, osobně po telefonické domluvě

Dělníci potravinářské výroby
Jihlava, Kostelec, , 60, 588 61
Směny: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 15000 - 18000
Od: 2017-09-01
Pracovní náplň: - dle aktuální nabídky (např.: expedice uzenin, balička uzenin, balička masa, masná výroba, sanitace, apod. = upřesnění při osobním pohovoru) - dvousměnný, třísměnný provoz (5:00 - 13:00, 13:00 - 21:00, 21:00 - 5:00) - na směnu je nutné dorazit cca 30 minut předem

Strojník chladírenského zařízení
Směny: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 17000 - 26000
Od: 2016-07-01
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. Pracovní náplň • elektro údržba na energocentrech • dvousměnný nepřetržitý provoz Požadujeme • SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru • vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5 (příp. § 6 pro samostatnou činnost) výhodou • manuální zručnost • praxe v oboru výhodou

Řezník uzenář
Směny: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 22000 - 0
Od: 2017-05-09
Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici: ŘEZNÍK - UZENÁŘ Pracovní náplň: - bourání, kostění, porcování vepřového a hovězího masa - porážka jatečních zvířat - úprava masa na baličce Požadujeme: - vyučení v oboru řezník, - dobrou fyzickou kondici Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení, - stabilní zaměstnání,

Směny: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 18000 - 0
Od: 2017-06-30
Náplň práce: údržba a kontrola technických zařízení výrobního objektu Kosteleckých uzenin a.s. Most (mazání, čištění, výměna olejů, výměna a kontrola kutrových nožů, kontrola strojovny, zajištění odečtů spotřeby el. energií, plynu a vody, výměna nástrojů, kontrola a údržba rozvodů vody, plynu a stlačeného vzduchu, zimní údržba areálu, vedení dokumentací, pohotovosti. Požadujeme: základní znalost práce na PC, flexibilitu, zodpovědnost, kolektivní spolupráci s kolegy, svářečské oprávnění MMA, TIG, svařování plamenem , znalost čtení dokumentace. Znalost práce na obráběcích strojích ( soustruh, frézka a rovinná bruska) Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, po zaučení dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity Výhody: stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké balíčky, 25 dní dovolené aj. Hlásit se: pracovní dny od 7.00-15.30h, tel. p. Nepovím - 606486474 nebo e-mail: karel.nepovim@ku.cz

PRODAVČKA V PODNIKOVÉ PRODEJNĚ
Směny: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 13200 - 0
Od: 2016-12-20
PRODAVČKA V PODNIKOVÉ PRODEJNĚ Prodej masných výrobků a masa, jejich dovoz do prodejny, manipulace s přepravkami a masnými výrobky, administrativní činnost, úklid prodejny. HLÁSIT SE: Bc. Tomešová Šárka email: sarka.tomesova@ku.cz

Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 15000 - 18000
Od: 2017-06-29
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. Pracovní náplň: - dle aktuální nabídky (např.: expedice uzenin, balič/ka uzenin, balič/ka masa, masná výroba, sanitace, apod. = upřesnění při osobním pohovoru) - dvousměnný, třísměnný provoz (5:00 – 13:00, 13:00 – 21:00, 21:00 – 5:00) - na směnu je nutné dorazit cca 30 minut předem

Od: 2017-03-01
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. Pracovní náplň: - dle aktuální nabídky (např.: expedice uzenin, balička uzenin, balička masa, masná výroba, sanitace, apod. = upřesnění při osobním pohovoru) - dvousměnný, třísměnný provoz (5:00 - 13:00, 13:00 - 21:00, 21:00 - 5:00) - na směnu je nutné dorazit cca 30 minut předem

DĚLNÍK NA ETIKETOVÁNÍ VÝROBKŮ
Směny: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 13500 - 0
Od: 2016-12-21
DĚLNÍK NA ETIKETOVÁNÍ VÝROBKŮ Činnosti spojené se značením výrobků, ruční manipulace s výrobky, fyzicky náročná práce, práce v chladu. Požadujeme znalost práce na PC. HLÁSIT SE: Bc. Tomešová Šárka email: sarka.tomesova@ku.cz